liga4 juniori 2011/2012 program complet si rezultate
ETAPA1
unirea grivita-viticola fetesti 2-1
victoria tandareivictoria amara 2-2
andrias andrasesti-rapid fetesti 0-5
recolta ghe doja-victoria munt buzau 2-4
olimpia brazii-abatorul slobozia 3-5
juventus boranesti-recolta ghe lazar 0-3
spicul colilia-vointa reviga 0-1
ETAPA2
recolta ghe lazar-unirea grivita 2-2
rapid fetesti-juventus boranesti 11-0
vointa reviga-andrias andrasesti 1-2
abatorul slobozia-spicul colilia 8-0
victoria amara-olimpia brazii 10-1
victoria munt buzau-victoria tandarei 3-2
viticola fetesti-recolta ghe doja 3-0
ETAPA3
recolta ghe lazar-viticola fetesti 1-3
unirea grivita-rapid fetesti 0-3
juventus boranesti-vointa reviga 2-4
andrias andrasesti-abatorul slobozia 0-11
spicul colilia-victoria amara 1-7
olimpia brazii-victoria munt buzau 2-12
victoria tandarei-recolta ghe doja 5-1
ETAPA4
rapid fetesti-recolta ghe lazar 12-1
vointa reviga-unirea grivita 6-5
abatorul slobozia-juventus boranesti 14-1
victoria amara-andrias andrasesti 6-0
victoria munt buzau-spicul colilia 3-1
recolta ghe doja-olimpia brazii 3-3
viticola fetesti-victoria tandarei 0-9
ETAPA5
rapid fetesti-viticola fetesti 6-0
recolta ghe lazar-vointa reviga 5-3
unirea grivita-abatorul slobozia 1-0
juventus boranesti-victoria amara 1-7
andrias andrasesti-victoria munt buzau 0-2
spicul colilia-recolta ghe doja 2-4
olimpia brazii-victoria tandarei 1-2
ETAPA6
vointa reviga-rapid fetesti 1-3
abatorul slobozia-recolta ghe lazar 5-0
victoria amara-unirea grivita 5-0
victoria munt buzau-juventus boranesti 3-1
recolta ghe doja-andrias andrasesti 3-2
victoria tandarei-spicul colilia 3-0
viticola fetesti-olimpia brazii 8-2
ETAPA7
vointa reviga-viticola fetesti 1-2
rapid fetesti-abatorul slobozia 1-3
recolta ghe lazar-victoria amara 0-11
unirea grivita-victoria munt buzau 0-2
juventus boranesti-recolta ghe doja 2-0
andrias andrasesti-victoria tandarei 0-1
spicul colilia-olimpia brazii 0-1
ETAPA8
abatorul slobozia-vointa reviga 3-0
victoria amara-rapid fetesti 1-1
victoria munt buzau-recolta ghe lazar 3-1
recolta ghe doja-unirea grivita 1-2
victoria tandarei-juventus boranesti 8-0
olimpia brazii-andrias andrasesti 3-0
viticola fetesti-spicul colilia 4-2
ETAPA9
viticola fetesti-abatorul slobozia 3-5
vointa reviga-victoria amara 2-3
rapid fetesti-victoria munt buzau 1-0
recolta ghe doja-recolta ghe lazar 1-1
unirea grivita-victoria tandarei 2-4
juventus boranesti-olimpia brazii 3-1
andrias andrasesti-spicul colilia 2-2
ETAPA10
victoria amara-abatorul slobozia 1-4
victoria munt buzau-vointa reviga 9-0
recolta ghe doja-rapid fetesti 3-2
victoria tandarei-recolta ghe lazar 2-0
olimpia brazii-unirea grivita 3-4
spicul colelia-juventus boranesti 6-2
andrias andrasesti-viticola fetesti 0-1
ETAPA11
viticola fetesti-victoria amara 3-2
abatorul slobozia-victoria munt buzau 7-0
vointa reviga-recolta ghe doja 1-1
rapid fetesti-victoria tandarei 1-2
recolta ghe lazar-olimpia brazii 13-1
unirea grivita-spicul colelia 7-4
juventus boranesti-andrias andrasesti 6-1
ETAPA12
victoria munt buzau-victoria amara 2-1
recolta ghe doja-abatorul slobozia 2-7
victoria tandarei-vointa reviga 13-0
olimpia brazii-rapid fetesti 0-2
spicul colelia-recolta ghe lazar 1-0
andrias andrasesti-unirea grivita 2-0
juventus boranesti-viticola fetesti 2-6
ETAPA13
viticola fetesti-victoria munt buzau 2-4
victoria amara-recolta ghe doja 5-3
abatorul slobozia-victoria tandarei 2-2
vointa reviga-olimpia brazii 1-1
rapid fetesti-spicul colelia 19-0
recolta ghe lazar-andrias andrasesti 4-1
unirea grivita-juventus boranesti 4-1
ETAPA14
viticola fetesti-unirea grivita 10-1
recolta ghe lazar-juventus boranesti 6-0
rapid fetesti-andrias andrasesti 2-0
vointa reviga-spicul colilia 2-6
abatorul slobozia-olimpia brazii 5-3
victoria amara-victoria tandarei 5-0
victoria munt buzau-recolta ghe doja 3-0
ETAPA15
unirea grivita-recolta ghe lazar 3-5
juventus boranesti-rapid fetesti 0-10
andrias andrasesti-vointa reviga 10-0
spicul colilia-abatorul slobozia 4-3
olimpia brazii-victoria amara 0-2
victoria tandarei-victoria munt buzau 1-0
recolta ghe doja-viticola fetesti 6-0
ETAPA16
viticola fetesti-recolta ghe lazar 2-2
frapid etesti-unirea grivita 3-0
abatorul slobozia-andrias andrasesti 0-0
victoria munteni buzau-olimpia brazii 0-3MV
vointa reviga-juventus boranesti 3-4
victoria amara-spicul colilia 8-2
recolta ghe doja-victoria tandarei 0-5
ETAPA17
recolta ghe lazar-rapid fetesti 2-6
unirea grivita-vointa reviga 13-0
juventus boranesti-abatorul slobozia 1-3
andrias andrasesti-victoria amara 1-5
spicul colilia-victoria munteni buzau 2-4
olimpia brazii-recolta ghe doja 2-1
victoria tandarei-viticola fetesti 2-3
ETAPA18
viticola fetesti-rapid fetesti 0-0
abatorul slobozia-unirea grivita 12-0
victoria amara-juventus boranesti 10-0
victoria munt buzau-andrias andrasesti 6-0
recolta ghe doja-spicul colilia 7-0
victoria tandarei-olimpia brazii 5-1
ETAPA19
rapid fetesti-vointa reviga 18-0
recolta ghe lazar-abatorul slobozia 4-5
unirea grivita-victoria amara 3-5
juventus boranesti-victoria munt buzau 0-6
andrias andrasesti-unirea grivita 0-2
spicul colilia-victoria tandarei 2-7
olimpia brazii-viticola fetesti 8-2
ETAPA20
viticola fetesti-vointa reviga 15-0
abatorul slobozia-rapid fetesti 0-2
victoria amara-recolta ghe lazar 9-2
victoria munt buzau-unirea grivita 15-0
recolta ghe doja-juventus boranesti 9-1
andrias andrasesti-victoria tandarei 2-1
olimpia brazii-spicul colilia 5-0
ETAPA21
vointa reviga-abatorul slobozia 0-7
rapid fetesti-victoria amara 6-2
recolta ghe lazar-victoria munt buzau 2-2
unirea grivita-recolta ghe doja 4-3
juventus boranesti-victoria tandarei 3-9
andrias andrasesti-olimpia brazii 0-2
spicul colilia-viticola fetesti 4-3
ETAPA22
abatorul slobozia-viticola fetesti 7-3
victoria amara-vointa reviga 20-0
victoria munt buzau-rapid fetesti 2-3
recolta ghe doja-recolta ghe lazar 1-3
victoria tandarei-unirea grivita 15-0
olimpia brazii-juventus boranesti 10-0
spicul colilia-andrias andrasesti 2-2
ETAPA23
abatorul slobozia-victoria amara 1-4
vointa reviga-victoria munt.buzau 1-3
rapid fetesti-recolta ghe.doja 7-0
recolta ghe.lazar-victoria tandarei 2-7
unirea grivita-olimpia brazii 3-0
juventus boranesti-spicul colilia 0-3
viticola fetesti-andrias andrasesti
ETAPA24
victoria amara-viticola fetesti 7-0
victoria munt.buzau-abatorul slobozia 6-0
recolta ghe.doja-vointa reviga 9-1
victoria tandarei-rapid fetesti 2-3
olimpia brazii-recolta ghe.lazar 9-1
spicul colilia-unirea grivita 4-4
andrias andrasesti-juventus boranesti 1-0
ETAPA25
victoria amara-victoria munt.buzau 3-4
abatorul slobozia-recolta ghe.doja 3-1
vointa reviga-victoria tandarei 1-5
rapid fetesti-olimpia brazii 5-0
recolta ghe.lazar-spicul colilia 7-1
unirea grivita-andrias andrasesti 1-1
viticola fetesti-juventus boranesti 7-1
ETAPA26
victoria munt.buzau-viticola fetesti 6-0
recolta ghe.doja-victoria amara 4-3
victoria tandarei-abatorul slobozia 3-0
olimpia brazii-vointa reviga 10-0
spicul colilia-rapid fetesti 0-8
andrias andrasesti-recolta ghe.lazar-2-3
juventus boranesti-unirea grivita 4-1
unirea grivita-viticola fetesti 2-1
victoria tandareivictoria amara 2-2
andrias andrasesti-rapid fetesti 0-5
recolta ghe doja-victoria munt buzau 2-4
olimpia brazii-abatorul slobozia 3-5
juventus boranesti-recolta ghe lazar 0-3
spicul colilia-vointa reviga 0-1
ETAPA2
recolta ghe lazar-unirea grivita 2-2
rapid fetesti-juventus boranesti 11-0
vointa reviga-andrias andrasesti 1-2
abatorul slobozia-spicul colilia 8-0
victoria amara-olimpia brazii 10-1
victoria munt buzau-victoria tandarei 3-2
viticola fetesti-recolta ghe doja 3-0
ETAPA3
recolta ghe lazar-viticola fetesti 1-3
unirea grivita-rapid fetesti 0-3
juventus boranesti-vointa reviga 2-4
andrias andrasesti-abatorul slobozia 0-11
spicul colilia-victoria amara 1-7
olimpia brazii-victoria munt buzau 2-12
victoria tandarei-recolta ghe doja 5-1
ETAPA4
rapid fetesti-recolta ghe lazar 12-1
vointa reviga-unirea grivita 6-5
abatorul slobozia-juventus boranesti 14-1
victoria amara-andrias andrasesti 6-0
victoria munt buzau-spicul colilia 3-1
recolta ghe doja-olimpia brazii 3-3
viticola fetesti-victoria tandarei 0-9
ETAPA5
rapid fetesti-viticola fetesti 6-0
recolta ghe lazar-vointa reviga 5-3
unirea grivita-abatorul slobozia 1-0
juventus boranesti-victoria amara 1-7
andrias andrasesti-victoria munt buzau 0-2
spicul colilia-recolta ghe doja 2-4
olimpia brazii-victoria tandarei 1-2
ETAPA6
vointa reviga-rapid fetesti 1-3
abatorul slobozia-recolta ghe lazar 5-0
victoria amara-unirea grivita 5-0
victoria munt buzau-juventus boranesti 3-1
recolta ghe doja-andrias andrasesti 3-2
victoria tandarei-spicul colilia 3-0
viticola fetesti-olimpia brazii 8-2
ETAPA7
vointa reviga-viticola fetesti 1-2
rapid fetesti-abatorul slobozia 1-3
recolta ghe lazar-victoria amara 0-11
unirea grivita-victoria munt buzau 0-2
juventus boranesti-recolta ghe doja 2-0
andrias andrasesti-victoria tandarei 0-1
spicul colilia-olimpia brazii 0-1
ETAPA8
abatorul slobozia-vointa reviga 3-0
victoria amara-rapid fetesti 1-1
victoria munt buzau-recolta ghe lazar 3-1
recolta ghe doja-unirea grivita 1-2
victoria tandarei-juventus boranesti 8-0
olimpia brazii-andrias andrasesti 3-0
viticola fetesti-spicul colilia 4-2
ETAPA9
viticola fetesti-abatorul slobozia 3-5
vointa reviga-victoria amara 2-3
rapid fetesti-victoria munt buzau 1-0
recolta ghe doja-recolta ghe lazar 1-1
unirea grivita-victoria tandarei 2-4
juventus boranesti-olimpia brazii 3-1
andrias andrasesti-spicul colilia 2-2
ETAPA10
victoria amara-abatorul slobozia 1-4
victoria munt buzau-vointa reviga 9-0
recolta ghe doja-rapid fetesti 3-2
victoria tandarei-recolta ghe lazar 2-0
olimpia brazii-unirea grivita 3-4
spicul colelia-juventus boranesti 6-2
andrias andrasesti-viticola fetesti 0-1
ETAPA11
viticola fetesti-victoria amara 3-2
abatorul slobozia-victoria munt buzau 7-0
vointa reviga-recolta ghe doja 1-1
rapid fetesti-victoria tandarei 1-2
recolta ghe lazar-olimpia brazii 13-1
unirea grivita-spicul colelia 7-4
juventus boranesti-andrias andrasesti 6-1
ETAPA12
victoria munt buzau-victoria amara 2-1
recolta ghe doja-abatorul slobozia 2-7
victoria tandarei-vointa reviga 13-0
olimpia brazii-rapid fetesti 0-2
spicul colelia-recolta ghe lazar 1-0
andrias andrasesti-unirea grivita 2-0
juventus boranesti-viticola fetesti 2-6
ETAPA13
viticola fetesti-victoria munt buzau 2-4
victoria amara-recolta ghe doja 5-3
abatorul slobozia-victoria tandarei 2-2
vointa reviga-olimpia brazii 1-1
rapid fetesti-spicul colelia 19-0
recolta ghe lazar-andrias andrasesti 4-1
unirea grivita-juventus boranesti 4-1
ETAPA14
viticola fetesti-unirea grivita 10-1
recolta ghe lazar-juventus boranesti 6-0
rapid fetesti-andrias andrasesti 2-0
vointa reviga-spicul colilia 2-6
abatorul slobozia-olimpia brazii 5-3
victoria amara-victoria tandarei 5-0
victoria munt buzau-recolta ghe doja 3-0
ETAPA15
unirea grivita-recolta ghe lazar 3-5
juventus boranesti-rapid fetesti 0-10
andrias andrasesti-vointa reviga 10-0
spicul colilia-abatorul slobozia 4-3
olimpia brazii-victoria amara 0-2
victoria tandarei-victoria munt buzau 1-0
recolta ghe doja-viticola fetesti 6-0
ETAPA16
viticola fetesti-recolta ghe lazar 2-2
frapid etesti-unirea grivita 3-0
abatorul slobozia-andrias andrasesti 0-0
victoria munteni buzau-olimpia brazii 0-3MV
vointa reviga-juventus boranesti 3-4
victoria amara-spicul colilia 8-2
recolta ghe doja-victoria tandarei 0-5
ETAPA17
recolta ghe lazar-rapid fetesti 2-6
unirea grivita-vointa reviga 13-0
juventus boranesti-abatorul slobozia 1-3
andrias andrasesti-victoria amara 1-5
spicul colilia-victoria munteni buzau 2-4
olimpia brazii-recolta ghe doja 2-1
victoria tandarei-viticola fetesti 2-3
ETAPA18
viticola fetesti-rapid fetesti 0-0
abatorul slobozia-unirea grivita 12-0
victoria amara-juventus boranesti 10-0
victoria munt buzau-andrias andrasesti 6-0
recolta ghe doja-spicul colilia 7-0
victoria tandarei-olimpia brazii 5-1
ETAPA19
rapid fetesti-vointa reviga 18-0
recolta ghe lazar-abatorul slobozia 4-5
unirea grivita-victoria amara 3-5
juventus boranesti-victoria munt buzau 0-6
andrias andrasesti-unirea grivita 0-2
spicul colilia-victoria tandarei 2-7
olimpia brazii-viticola fetesti 8-2
ETAPA20
viticola fetesti-vointa reviga 15-0
abatorul slobozia-rapid fetesti 0-2
victoria amara-recolta ghe lazar 9-2
victoria munt buzau-unirea grivita 15-0
recolta ghe doja-juventus boranesti 9-1
andrias andrasesti-victoria tandarei 2-1
olimpia brazii-spicul colilia 5-0
ETAPA21
vointa reviga-abatorul slobozia 0-7
rapid fetesti-victoria amara 6-2
recolta ghe lazar-victoria munt buzau 2-2
unirea grivita-recolta ghe doja 4-3
juventus boranesti-victoria tandarei 3-9
andrias andrasesti-olimpia brazii 0-2
spicul colilia-viticola fetesti 4-3
ETAPA22
abatorul slobozia-viticola fetesti 7-3
victoria amara-vointa reviga 20-0
victoria munt buzau-rapid fetesti 2-3
recolta ghe doja-recolta ghe lazar 1-3
victoria tandarei-unirea grivita 15-0
olimpia brazii-juventus boranesti 10-0
spicul colilia-andrias andrasesti 2-2
ETAPA23
abatorul slobozia-victoria amara 1-4
vointa reviga-victoria munt.buzau 1-3
rapid fetesti-recolta ghe.doja 7-0
recolta ghe.lazar-victoria tandarei 2-7
unirea grivita-olimpia brazii 3-0
juventus boranesti-spicul colilia 0-3
viticola fetesti-andrias andrasesti
ETAPA24
victoria amara-viticola fetesti 7-0
victoria munt.buzau-abatorul slobozia 6-0
recolta ghe.doja-vointa reviga 9-1
victoria tandarei-rapid fetesti 2-3
olimpia brazii-recolta ghe.lazar 9-1
spicul colilia-unirea grivita 4-4
andrias andrasesti-juventus boranesti 1-0
ETAPA25
victoria amara-victoria munt.buzau 3-4
abatorul slobozia-recolta ghe.doja 3-1
vointa reviga-victoria tandarei 1-5
rapid fetesti-olimpia brazii 5-0
recolta ghe.lazar-spicul colilia 7-1
unirea grivita-andrias andrasesti 1-1
viticola fetesti-juventus boranesti 7-1
ETAPA26
victoria munt.buzau-viticola fetesti 6-0
recolta ghe.doja-victoria amara 4-3
victoria tandarei-abatorul slobozia 3-0
olimpia brazii-vointa reviga 10-0
spicul colilia-rapid fetesti 0-8
andrias andrasesti-recolta ghe.lazar-2-3
juventus boranesti-unirea grivita 4-1