Liga a-IV-a Juniori
Etapa 1 26-08-2017 - 15:30
1) AS FC Urziceni - C.F. Abatorul Slobozia 1 - 2
2) ACS Unirea Scanteia - Viitorul Axintele 7 - 6
3) ACF Rapid Fetesti - Recolta 2008 Gh. Lazar 0 - 5
4) C.S. Amara - Secunda Adincata 1 - 0
5) Baraganul Ciulnita - Spicul Colilia 3 - 2
6) C.S Victoria Tandarei - Victoria Mt. Buzau 5 - 3
7) Unirea Ion Roata - Spartacus Iazu 16 - 0
8) Olimpia Radulesti - ACS Recolta Gh. Doja 0 - 5
Etapa 2 02-09-2017 - 15:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - ACS Recolta Gh. Doja 3 - 3
2) Spartacus Iazu - Olimpia Radulesti 2 - 1
3) Victoria Mt. Buzau - Unirea Ion Roata 3 - 1
4) Spicul Colilia - C.S Victoria Tandarei 2 - 5
5) Secunda Adincata - Baraganul Ciulnita 5 - 1
6) Recolta 2008 Gh. Lazar - C.S. Amara 5 - 1
7) Viitorul Axintele - ACF Rapid Fetesti 4 - 1
8) AS FC Urziceni - ACS Unirea Scanteia 4 - 2
Etapa 3 09-09-2017 - 15:00
1) ACS Unirea Scanteia - C.F. Abatorul Slobozia 2 - 2
2) ACF Rapid Fetesti - AS FC Urziceni 2 - 2
3) C.S. Amara - Viitorul Axintele 1 - 1
4) Baraganul Ciulnita - Recolta 2008 Gh. Lazar 3 - 5
5) C.S Victoria Tandarei - Secunda Adincata 9 - 7
6) Unirea Ion Roata - Spicul Colilia 3 - 2
7) Olimpia Radulesti - Victoria Mt. Buzau 5 - 3
8) ACS Recolta Gh. Doja - Spartacus Iazu 5 - 2
Etapa 4 16-09-2017 - 15:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Spartacus Iazu 13-0
2) Victoria Mt. Buzau - ACS Recolta Gh. Doja 7-2
3) Spicul Colilia - Olimpia Radulesti 6-1
4) Secunda Adincata - Unirea Ion Roata 2-0
5) Recolta 2008 Gh. Lazar - C.S Victoria Tandarei 5-0
6) Viitorul Axintele - Baraganul Ciulnita 13-1
7) AS FC Urziceni - C.S. Amara 5-0
8) ACS Unirea Scanteia - ACF Rapid Fetesti 4-0
Etapa 5 23-09-2017 - 15:00
1) ACF Rapid Fetesti - C.F. Abatorul Slobozia 2-4
2) C.S. Amara - ACS Unirea Scanteia 3-1
3) Baraganul Ciulnita - AS FC Urziceni 2-8
4) C.S Victoria Tandarei - Viitorul Axintele 6-3
5) Unirea Ion Roata - Recolta 2008 Gh. Lazar 0-1
6) Olimpia Radulesti - Secunda Adincata 4 -1
7) ACS Recolta Gh. Doja - Spicul Colilia 5-5
8) Spartacus Iazu - Victoria Mt. Buzau 0-7
Etapa 6 30-09-2017 - 15:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Victoria Mt. Buzau 2-2
2) Spicul Colilia - Spartacus Iazu 6-1
3) Secunda Adincata - ACS Recolta Gh. Doja 4-1
4) Recolta 2008 Gh. Lazar - Olimpia Radulesti 7-0
5) Viitorul Axintele - Unirea Ion Roata 4-2
6) AS FC Urziceni - C.S Victoria Tandarei 3-4
7) ACS Unirea Scanteia - Baraganul Ciulnita 1-6
8) ACF Rapid Fetesti - C.S. Amara 2-1
Etapa 7 07-10-2017 - 13:00
1) C.S. Amara - C.F. Abatorul Slobozia 0-4
2) Baraganul Ciulnita - ACF Rapid Fetesti 1-0
3) C.S Victoria Tandarei - ACS Unirea Scanteia 3-0
4) Unirea Ion Roata - AS FC Urziceni 0-1
5) Olimpia Radulesti - Viitorul Axintele 2-4
6) ACS Recolta Gh. Doja - Recolta 2008 Gh. Lazar 4-2
7) Spartacus Iazu - Secunda Adincata 2-3
8) Victoria Mt. Buzau - Spicul Colilia 3-2
Etapa 8 14-10-2017 - 13:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Spicul Colilia 5-0
2) Secunda Adincata - Victoria Mt. Buzau 1-3
3) Recolta 2008 Gh. Lazar - Spartacus Iazu 11-0
4) Viitorul Axintele - ACS Recolta Gh. Doja 13-2
5) AS FC Urziceni - Olimpia Radulesti 5-1
6) ACS Unirea Scanteia - Unirea Ion Roata 6-4
7) ACF Rapid Fetesti - C.S Victoria Tandarei 6-2
8) C.S. Amara - Baraganul Ciulnita 3-5
Etapa 9 21-10-2017 - 13:00
1) Baraganul Ciulnita - C.F. Abatorul Slobozia 1-1
2) C.S Victoria Tandarei - C.S. Amara 7-1
3) Unirea Ion Roata - ACF Rapid Fetesti 3-1
4) Olimpia Radulesti - ACS Unirea Scanteia 10-0
5) ACS Recolta Gh. Doja - AS FC Urziceni 3-1
6) Spartacus Iazu - Viitorul Axintele 5-2
7) Victoria Mt. Buzau - Recolta 2008 Gh. Lazar 1-0
8) Spicul Colilia - Secunda Adincata 0-0
Etapa 10 28-10-2017 - 13:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Secunda Adincata 10 -0
2) Recolta 2008 Gh. Lazar - Spicul Colilia 15-1
3) Viitorul Axintele - Victoria Mt. Buzau 3-3
4) AS FC Urziceni - Spartacus Iazu 9-0
5) ACS Unirea Scanteia - ACS Recolta Gh. Doja 14-1
6) ACF Rapid Fetesti - Olimpia Radulesti 1-0
7) C.S. Amara - Unirea Ion Roata 1-3
8) Baraganul Ciulnita - C.S Victoria Tandarei 1-2
Etapa 11 04-11-2017 - 12:00
1) C.S Victoria Tandarei - C.F. Abatorul Slobozia 0-2
2) Unirea Ion Roata - Baraganul Ciulnita 1-1
3) Olimpia Radulesti - C.S. Amara 1-2
4) ACS Recolta Gh. Doja - ACF Rapid Fetesti 10-1
5) Spartacus Iazu - ACS Unirea Scanteia 4-3
6) Victoria Mt. Buzau - AS FC Urziceni 0-1
7) Spicul Colilia - Viitorul Axintele 1-7
8) Secunda Adincata - Recolta 2008 Gh. Lazar 7-3
Etapa 12 11-11-2017 - 12:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Recolta 2008 Gh. Lazar 1-2
2) Viitorul Axintele - Secunda Adincata 3-2
3) AS FC Urziceni - Spicul Colilia 8-0
4) ACS Unirea Scanteia - Victoria Mt. Buzau 3-3
5) ACF Rapid Fetesti - Spartacus Iazu 9-0
6) C.S. Amara - ACS Recolta Gh. Doja 1-7
7) Baraganul Ciulnita - Olimpia Radulesti 2-4
8) C.S Victoria Tandarei - Unirea Ion Roata 7-1
Etapa 13 18-11-2017 -
1) Unirea Ion Roata - C.F. Abatorul Slobozia 1-3
2) Olimpia Radulesti - C.S Victoria Tandarei 0-1
3) ACS Recolta Gh. Doja - Baraganul Ciulnita 3-3
4) Spartacus Iazu - C.S. Amara 4-4
5) Victoria Mt. Buzau - ACF Rapid Fetesti 3-1
6) Spicul Colilia - ACS Unirea Scanteia 1 -1
7) Secunda Adincata - AS FC Urziceni 0-0
8) Recolta 2008 Gh. Lazar - Viitorul Axintele 2-2
Etapa 14 25-11-2017 - 12:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Viitorul Axintele -
2) AS FC Urziceni - Recolta 2008 Gh. Lazar -
3) ACS Unirea Scanteia - Secunda Adincata -
4) ACF Rapid Fetesti - Spicul Colilia -
5) C.S. Amara - Victoria Mt. Buzau -
6) Baraganul Ciulnita - Spartacus Iazu -
7) C.S Victoria Tandarei - ACS Recolta Gh. Doja -
8) Unirea Ion Roata - Olimpia Radulesti -
Etapa 15 02-12-2017 - 12:00
1) Olimpia Radulesti - C.F. Abatorul Slobozia -
2) ACS Recolta Gh. Doja - Unirea Ion Roata -
3) Spartacus Iazu - C.S Victoria Tandarei -
4) Victoria Mt. Buzau - Baraganul Ciulnita -
5) Spicul Colilia - C.S. Amara -
6) Secunda Adincata - ACF Rapid Fetesti -
7) Recolta 2008 Gh. Lazar - ACS Unirea Scanteia -
8) Viitorul Axintele - AS FC Urziceni -
Etapa 16 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - AS FC Urziceni -
2) Viitorul Axintele - ACS Unirea Scanteia -
3) Recolta 2008 Gh. Lazar - ACF Rapid Fetesti -
4) Secunda Adincata - C.S. Amara -
5) Spicul Colilia - Baraganul Ciulnita -
6) Victoria Mt. Buzau - C.S Victoria Tandarei -
7) Spartacus Iazu - Unirea Ion Roata -
8) ACS Recolta Gh. Doja - Olimpia Radulesti -
Etapa 17 -
1) ACS Recolta Gh. Doja - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Olimpia Radulesti - Spartacus Iazu -
3) Unirea Ion Roata - Victoria Mt. Buzau -
4) C.S Victoria Tandarei - Spicul Colilia -
5) Baraganul Ciulnita - Secunda Adincata -
6) C.S. Amara - Recolta 2008 Gh. Lazar -
7) ACF Rapid Fetesti - Viitorul Axintele -
8) ACS Unirea Scanteia - AS FC Urziceni -
Etapa 18 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - ACS Unirea Scanteia -
2) AS FC Urziceni - ACF Rapid Fetesti -
3) Viitorul Axintele - C.S. Amara -
4) Recolta 2008 Gh. Lazar - Baraganul Ciulnita -
5) Secunda Adincata - C.S Victoria Tandarei -
6) Spicul Colilia - Unirea Ion Roata -
7) Victoria Mt. Buzau - Olimpia Radulesti -
8) Spartacus Iazu - ACS Recolta Gh. Doja -
Etapa 19 -
1) Spartacus Iazu - C.F. Abatorul Slobozia -
2) ACS Recolta Gh. Doja - Victoria Mt. Buzau -
3) Olimpia Radulesti - Spicul Colilia -
4) Unirea Ion Roata - Secunda Adincata -
5) C.S Victoria Tandarei - Recolta 2008 Gh. Lazar -
6) Baraganul Ciulnita - Viitorul Axintele -
7) C.S. Amara - AS FC Urziceni -
8) ACF Rapid Fetesti - ACS Unirea Scanteia -
Etapa 20 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - ACF Rapid Fetesti -
2) ACS Unirea Scanteia - C.S. Amara -
3) AS FC Urziceni - Baraganul Ciulnita -
4) Viitorul Axintele - C.S Victoria Tandarei -
5) Recolta 2008 Gh. Lazar - Unirea Ion Roata -
6) Secunda Adincata - Olimpia Radulesti -
7) Spicul Colilia - ACS Recolta Gh. Doja -
8) Victoria Mt. Buzau - Spartacus Iazu -
Etapa 21 -
1) Victoria Mt. Buzau - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Spartacus Iazu - Spicul Colilia -
3) ACS Recolta Gh. Doja - Secunda Adincata -
4) Olimpia Radulesti - Recolta 2008 Gh. Lazar -
5) Unirea Ion Roata - Viitorul Axintele -
6) C.S Victoria Tandarei - AS FC Urziceni -
7) Baraganul Ciulnita - ACS Unirea Scanteia -
8) C.S. Amara - ACF Rapid Fetesti -
Etapa 22 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - C.S. Amara -
2) ACF Rapid Fetesti - Baraganul Ciulnita -
3) ACS Unirea Scanteia - C.S Victoria Tandarei -
4) AS FC Urziceni - Unirea Ion Roata -
5) Viitorul Axintele - Olimpia Radulesti -
6) Recolta 2008 Gh. Lazar - ACS Recolta Gh. Doja -
7) Secunda Adincata - Spartacus Iazu -
8) Spicul Colilia - Victoria Mt. Buzau -
Etapa 23 -
1) Spicul Colilia - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Victoria Mt. Buzau - Secunda Adincata -
3) Spartacus Iazu - Recolta 2008 Gh. Lazar -
4) ACS Recolta Gh. Doja - Viitorul Axintele -
5) Olimpia Radulesti - AS FC Urziceni -
6) Unirea Ion Roata - ACS Unirea Scanteia -
7) C.S Victoria Tandarei - ACF Rapid Fetesti -
8) Baraganul Ciulnita - C.S. Amara -
Etapa 24 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - Baraganul Ciulnita -
2) C.S. Amara - C.S Victoria Tandarei -
3) ACF Rapid Fetesti - Unirea Ion Roata -
4) ACS Unirea Scanteia - Olimpia Radulesti -
5) AS FC Urziceni - ACS Recolta Gh. Doja -
6) Viitorul Axintele - Spartacus Iazu -
7) Recolta 2008 Gh. Lazar - Victoria Mt. Buzau -
8) Secunda Adincata - Spicul Colilia -
Etapa 25 -
1) Secunda Adincata - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Spicul Colilia - Recolta 2008 Gh. Lazar -
3) Victoria Mt. Buzau - Viitorul Axintele -
4) Spartacus Iazu - AS FC Urziceni -
5) ACS Recolta Gh. Doja - ACS Unirea Scanteia -
6) Olimpia Radulesti - ACF Rapid Fetesti -
7) Unirea Ion Roata - C.S. Amara -
8) C.S Victoria Tandarei - Baraganul Ciulnita -
Etapa 26 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - C.S Victoria Tandarei -
2) Baraganul Ciulnita - Unirea Ion Roata -
3) C.S. Amara - Olimpia Radulesti -
4) ACF Rapid Fetesti - ACS Recolta Gh. Doja -
5) ACS Unirea Scanteia - Spartacus Iazu -
6) AS FC Urziceni - Victoria Mt. Buzau -
7) Viitorul Axintele - Spicul Colilia -
8) Recolta 2008 Gh. Lazar - Secunda Adincata -
Etapa 27 -
1) Recolta 2008 Gh. Lazar - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Secunda Adincata - Viitorul Axintele -
3) Spicul Colilia - AS FC Urziceni -
4) Victoria Mt. Buzau - ACS Unirea Scanteia -
5) Spartacus Iazu - ACF Rapid Fetesti -
6) ACS Recolta Gh. Doja - C.S. Amara -
7) Olimpia Radulesti - Baraganul Ciulnita -
8) Unirea Ion Roata - C.S Victoria Tandarei -
Etapa 28 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - Unirea Ion Roata -
2) C.S Victoria Tandarei - Olimpia Radulesti -
3) Baraganul Ciulnita - ACS Recolta Gh. Doja -
4) C.S. Amara - Spartacus Iazu -
5) ACF Rapid Fetesti - Victoria Mt. Buzau -
6) ACS Unirea Scanteia - Spicul Colilia -
7) AS FC Urziceni - Secunda Adincata -
8) Viitorul Axintele - Recolta 2008 Gh. Lazar -
Etapa 29 -
1) Viitorul Axintele - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Recolta 2008 Gh. Lazar - AS FC Urziceni -
3) Secunda Adincata - ACS Unirea Scanteia -
4) Spicul Colilia - ACF Rapid Fetesti -
5) Victoria Mt. Buzau - C.S. Amara -
6) Spartacus Iazu - Baraganul Ciulnita -
7) ACS Recolta Gh. Doja - C.S Victoria Tandarei -
8) Olimpia Radulesti - Unirea Ion Roata -
Etapa 30 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - Olimpia Radulesti -
2) Unirea Ion Roata - ACS Recolta Gh. Doja -
3) C.S Victoria Tandarei - Spartacus Iazu -
4) Baraganul Ciulnita - Victoria Mt. Buzau -
5) C.S. Amara - Spicul Colilia -
6) ACF Rapid Fetesti - Secunda Adincata -
7) ACS Unirea Scanteia - Recolta 2008 Gh. Lazar -
8) AS FC Urziceni - Viitorul Axintele -
Etapa 1 26-08-2017 - 15:30
1) AS FC Urziceni - C.F. Abatorul Slobozia 1 - 2
2) ACS Unirea Scanteia - Viitorul Axintele 7 - 6
3) ACF Rapid Fetesti - Recolta 2008 Gh. Lazar 0 - 5
4) C.S. Amara - Secunda Adincata 1 - 0
5) Baraganul Ciulnita - Spicul Colilia 3 - 2
6) C.S Victoria Tandarei - Victoria Mt. Buzau 5 - 3
7) Unirea Ion Roata - Spartacus Iazu 16 - 0
8) Olimpia Radulesti - ACS Recolta Gh. Doja 0 - 5
Etapa 2 02-09-2017 - 15:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - ACS Recolta Gh. Doja 3 - 3
2) Spartacus Iazu - Olimpia Radulesti 2 - 1
3) Victoria Mt. Buzau - Unirea Ion Roata 3 - 1
4) Spicul Colilia - C.S Victoria Tandarei 2 - 5
5) Secunda Adincata - Baraganul Ciulnita 5 - 1
6) Recolta 2008 Gh. Lazar - C.S. Amara 5 - 1
7) Viitorul Axintele - ACF Rapid Fetesti 4 - 1
8) AS FC Urziceni - ACS Unirea Scanteia 4 - 2
Etapa 3 09-09-2017 - 15:00
1) ACS Unirea Scanteia - C.F. Abatorul Slobozia 2 - 2
2) ACF Rapid Fetesti - AS FC Urziceni 2 - 2
3) C.S. Amara - Viitorul Axintele 1 - 1
4) Baraganul Ciulnita - Recolta 2008 Gh. Lazar 3 - 5
5) C.S Victoria Tandarei - Secunda Adincata 9 - 7
6) Unirea Ion Roata - Spicul Colilia 3 - 2
7) Olimpia Radulesti - Victoria Mt. Buzau 5 - 3
8) ACS Recolta Gh. Doja - Spartacus Iazu 5 - 2
Etapa 4 16-09-2017 - 15:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Spartacus Iazu 13-0
2) Victoria Mt. Buzau - ACS Recolta Gh. Doja 7-2
3) Spicul Colilia - Olimpia Radulesti 6-1
4) Secunda Adincata - Unirea Ion Roata 2-0
5) Recolta 2008 Gh. Lazar - C.S Victoria Tandarei 5-0
6) Viitorul Axintele - Baraganul Ciulnita 13-1
7) AS FC Urziceni - C.S. Amara 5-0
8) ACS Unirea Scanteia - ACF Rapid Fetesti 4-0
Etapa 5 23-09-2017 - 15:00
1) ACF Rapid Fetesti - C.F. Abatorul Slobozia 2-4
2) C.S. Amara - ACS Unirea Scanteia 3-1
3) Baraganul Ciulnita - AS FC Urziceni 2-8
4) C.S Victoria Tandarei - Viitorul Axintele 6-3
5) Unirea Ion Roata - Recolta 2008 Gh. Lazar 0-1
6) Olimpia Radulesti - Secunda Adincata 4 -1
7) ACS Recolta Gh. Doja - Spicul Colilia 5-5
8) Spartacus Iazu - Victoria Mt. Buzau 0-7
Etapa 6 30-09-2017 - 15:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Victoria Mt. Buzau 2-2
2) Spicul Colilia - Spartacus Iazu 6-1
3) Secunda Adincata - ACS Recolta Gh. Doja 4-1
4) Recolta 2008 Gh. Lazar - Olimpia Radulesti 7-0
5) Viitorul Axintele - Unirea Ion Roata 4-2
6) AS FC Urziceni - C.S Victoria Tandarei 3-4
7) ACS Unirea Scanteia - Baraganul Ciulnita 1-6
8) ACF Rapid Fetesti - C.S. Amara 2-1
Etapa 7 07-10-2017 - 13:00
1) C.S. Amara - C.F. Abatorul Slobozia 0-4
2) Baraganul Ciulnita - ACF Rapid Fetesti 1-0
3) C.S Victoria Tandarei - ACS Unirea Scanteia 3-0
4) Unirea Ion Roata - AS FC Urziceni 0-1
5) Olimpia Radulesti - Viitorul Axintele 2-4
6) ACS Recolta Gh. Doja - Recolta 2008 Gh. Lazar 4-2
7) Spartacus Iazu - Secunda Adincata 2-3
8) Victoria Mt. Buzau - Spicul Colilia 3-2
Etapa 8 14-10-2017 - 13:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Spicul Colilia 5-0
2) Secunda Adincata - Victoria Mt. Buzau 1-3
3) Recolta 2008 Gh. Lazar - Spartacus Iazu 11-0
4) Viitorul Axintele - ACS Recolta Gh. Doja 13-2
5) AS FC Urziceni - Olimpia Radulesti 5-1
6) ACS Unirea Scanteia - Unirea Ion Roata 6-4
7) ACF Rapid Fetesti - C.S Victoria Tandarei 6-2
8) C.S. Amara - Baraganul Ciulnita 3-5
Etapa 9 21-10-2017 - 13:00
1) Baraganul Ciulnita - C.F. Abatorul Slobozia 1-1
2) C.S Victoria Tandarei - C.S. Amara 7-1
3) Unirea Ion Roata - ACF Rapid Fetesti 3-1
4) Olimpia Radulesti - ACS Unirea Scanteia 10-0
5) ACS Recolta Gh. Doja - AS FC Urziceni 3-1
6) Spartacus Iazu - Viitorul Axintele 5-2
7) Victoria Mt. Buzau - Recolta 2008 Gh. Lazar 1-0
8) Spicul Colilia - Secunda Adincata 0-0
Etapa 10 28-10-2017 - 13:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Secunda Adincata 10 -0
2) Recolta 2008 Gh. Lazar - Spicul Colilia 15-1
3) Viitorul Axintele - Victoria Mt. Buzau 3-3
4) AS FC Urziceni - Spartacus Iazu 9-0
5) ACS Unirea Scanteia - ACS Recolta Gh. Doja 14-1
6) ACF Rapid Fetesti - Olimpia Radulesti 1-0
7) C.S. Amara - Unirea Ion Roata 1-3
8) Baraganul Ciulnita - C.S Victoria Tandarei 1-2
Etapa 11 04-11-2017 - 12:00
1) C.S Victoria Tandarei - C.F. Abatorul Slobozia 0-2
2) Unirea Ion Roata - Baraganul Ciulnita 1-1
3) Olimpia Radulesti - C.S. Amara 1-2
4) ACS Recolta Gh. Doja - ACF Rapid Fetesti 10-1
5) Spartacus Iazu - ACS Unirea Scanteia 4-3
6) Victoria Mt. Buzau - AS FC Urziceni 0-1
7) Spicul Colilia - Viitorul Axintele 1-7
8) Secunda Adincata - Recolta 2008 Gh. Lazar 7-3
Etapa 12 11-11-2017 - 12:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Recolta 2008 Gh. Lazar 1-2
2) Viitorul Axintele - Secunda Adincata 3-2
3) AS FC Urziceni - Spicul Colilia 8-0
4) ACS Unirea Scanteia - Victoria Mt. Buzau 3-3
5) ACF Rapid Fetesti - Spartacus Iazu 9-0
6) C.S. Amara - ACS Recolta Gh. Doja 1-7
7) Baraganul Ciulnita - Olimpia Radulesti 2-4
8) C.S Victoria Tandarei - Unirea Ion Roata 7-1
Etapa 13 18-11-2017 -
1) Unirea Ion Roata - C.F. Abatorul Slobozia 1-3
2) Olimpia Radulesti - C.S Victoria Tandarei 0-1
3) ACS Recolta Gh. Doja - Baraganul Ciulnita 3-3
4) Spartacus Iazu - C.S. Amara 4-4
5) Victoria Mt. Buzau - ACF Rapid Fetesti 3-1
6) Spicul Colilia - ACS Unirea Scanteia 1 -1
7) Secunda Adincata - AS FC Urziceni 0-0
8) Recolta 2008 Gh. Lazar - Viitorul Axintele 2-2
Etapa 14 25-11-2017 - 12:00
1) C.F. Abatorul Slobozia - Viitorul Axintele -
2) AS FC Urziceni - Recolta 2008 Gh. Lazar -
3) ACS Unirea Scanteia - Secunda Adincata -
4) ACF Rapid Fetesti - Spicul Colilia -
5) C.S. Amara - Victoria Mt. Buzau -
6) Baraganul Ciulnita - Spartacus Iazu -
7) C.S Victoria Tandarei - ACS Recolta Gh. Doja -
8) Unirea Ion Roata - Olimpia Radulesti -
Etapa 15 02-12-2017 - 12:00
1) Olimpia Radulesti - C.F. Abatorul Slobozia -
2) ACS Recolta Gh. Doja - Unirea Ion Roata -
3) Spartacus Iazu - C.S Victoria Tandarei -
4) Victoria Mt. Buzau - Baraganul Ciulnita -
5) Spicul Colilia - C.S. Amara -
6) Secunda Adincata - ACF Rapid Fetesti -
7) Recolta 2008 Gh. Lazar - ACS Unirea Scanteia -
8) Viitorul Axintele - AS FC Urziceni -
Etapa 16 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - AS FC Urziceni -
2) Viitorul Axintele - ACS Unirea Scanteia -
3) Recolta 2008 Gh. Lazar - ACF Rapid Fetesti -
4) Secunda Adincata - C.S. Amara -
5) Spicul Colilia - Baraganul Ciulnita -
6) Victoria Mt. Buzau - C.S Victoria Tandarei -
7) Spartacus Iazu - Unirea Ion Roata -
8) ACS Recolta Gh. Doja - Olimpia Radulesti -
Etapa 17 -
1) ACS Recolta Gh. Doja - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Olimpia Radulesti - Spartacus Iazu -
3) Unirea Ion Roata - Victoria Mt. Buzau -
4) C.S Victoria Tandarei - Spicul Colilia -
5) Baraganul Ciulnita - Secunda Adincata -
6) C.S. Amara - Recolta 2008 Gh. Lazar -
7) ACF Rapid Fetesti - Viitorul Axintele -
8) ACS Unirea Scanteia - AS FC Urziceni -
Etapa 18 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - ACS Unirea Scanteia -
2) AS FC Urziceni - ACF Rapid Fetesti -
3) Viitorul Axintele - C.S. Amara -
4) Recolta 2008 Gh. Lazar - Baraganul Ciulnita -
5) Secunda Adincata - C.S Victoria Tandarei -
6) Spicul Colilia - Unirea Ion Roata -
7) Victoria Mt. Buzau - Olimpia Radulesti -
8) Spartacus Iazu - ACS Recolta Gh. Doja -
Etapa 19 -
1) Spartacus Iazu - C.F. Abatorul Slobozia -
2) ACS Recolta Gh. Doja - Victoria Mt. Buzau -
3) Olimpia Radulesti - Spicul Colilia -
4) Unirea Ion Roata - Secunda Adincata -
5) C.S Victoria Tandarei - Recolta 2008 Gh. Lazar -
6) Baraganul Ciulnita - Viitorul Axintele -
7) C.S. Amara - AS FC Urziceni -
8) ACF Rapid Fetesti - ACS Unirea Scanteia -
Etapa 20 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - ACF Rapid Fetesti -
2) ACS Unirea Scanteia - C.S. Amara -
3) AS FC Urziceni - Baraganul Ciulnita -
4) Viitorul Axintele - C.S Victoria Tandarei -
5) Recolta 2008 Gh. Lazar - Unirea Ion Roata -
6) Secunda Adincata - Olimpia Radulesti -
7) Spicul Colilia - ACS Recolta Gh. Doja -
8) Victoria Mt. Buzau - Spartacus Iazu -
Etapa 21 -
1) Victoria Mt. Buzau - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Spartacus Iazu - Spicul Colilia -
3) ACS Recolta Gh. Doja - Secunda Adincata -
4) Olimpia Radulesti - Recolta 2008 Gh. Lazar -
5) Unirea Ion Roata - Viitorul Axintele -
6) C.S Victoria Tandarei - AS FC Urziceni -
7) Baraganul Ciulnita - ACS Unirea Scanteia -
8) C.S. Amara - ACF Rapid Fetesti -
Etapa 22 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - C.S. Amara -
2) ACF Rapid Fetesti - Baraganul Ciulnita -
3) ACS Unirea Scanteia - C.S Victoria Tandarei -
4) AS FC Urziceni - Unirea Ion Roata -
5) Viitorul Axintele - Olimpia Radulesti -
6) Recolta 2008 Gh. Lazar - ACS Recolta Gh. Doja -
7) Secunda Adincata - Spartacus Iazu -
8) Spicul Colilia - Victoria Mt. Buzau -
Etapa 23 -
1) Spicul Colilia - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Victoria Mt. Buzau - Secunda Adincata -
3) Spartacus Iazu - Recolta 2008 Gh. Lazar -
4) ACS Recolta Gh. Doja - Viitorul Axintele -
5) Olimpia Radulesti - AS FC Urziceni -
6) Unirea Ion Roata - ACS Unirea Scanteia -
7) C.S Victoria Tandarei - ACF Rapid Fetesti -
8) Baraganul Ciulnita - C.S. Amara -
Etapa 24 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - Baraganul Ciulnita -
2) C.S. Amara - C.S Victoria Tandarei -
3) ACF Rapid Fetesti - Unirea Ion Roata -
4) ACS Unirea Scanteia - Olimpia Radulesti -
5) AS FC Urziceni - ACS Recolta Gh. Doja -
6) Viitorul Axintele - Spartacus Iazu -
7) Recolta 2008 Gh. Lazar - Victoria Mt. Buzau -
8) Secunda Adincata - Spicul Colilia -
Etapa 25 -
1) Secunda Adincata - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Spicul Colilia - Recolta 2008 Gh. Lazar -
3) Victoria Mt. Buzau - Viitorul Axintele -
4) Spartacus Iazu - AS FC Urziceni -
5) ACS Recolta Gh. Doja - ACS Unirea Scanteia -
6) Olimpia Radulesti - ACF Rapid Fetesti -
7) Unirea Ion Roata - C.S. Amara -
8) C.S Victoria Tandarei - Baraganul Ciulnita -
Etapa 26 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - C.S Victoria Tandarei -
2) Baraganul Ciulnita - Unirea Ion Roata -
3) C.S. Amara - Olimpia Radulesti -
4) ACF Rapid Fetesti - ACS Recolta Gh. Doja -
5) ACS Unirea Scanteia - Spartacus Iazu -
6) AS FC Urziceni - Victoria Mt. Buzau -
7) Viitorul Axintele - Spicul Colilia -
8) Recolta 2008 Gh. Lazar - Secunda Adincata -
Etapa 27 -
1) Recolta 2008 Gh. Lazar - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Secunda Adincata - Viitorul Axintele -
3) Spicul Colilia - AS FC Urziceni -
4) Victoria Mt. Buzau - ACS Unirea Scanteia -
5) Spartacus Iazu - ACF Rapid Fetesti -
6) ACS Recolta Gh. Doja - C.S. Amara -
7) Olimpia Radulesti - Baraganul Ciulnita -
8) Unirea Ion Roata - C.S Victoria Tandarei -
Etapa 28 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - Unirea Ion Roata -
2) C.S Victoria Tandarei - Olimpia Radulesti -
3) Baraganul Ciulnita - ACS Recolta Gh. Doja -
4) C.S. Amara - Spartacus Iazu -
5) ACF Rapid Fetesti - Victoria Mt. Buzau -
6) ACS Unirea Scanteia - Spicul Colilia -
7) AS FC Urziceni - Secunda Adincata -
8) Viitorul Axintele - Recolta 2008 Gh. Lazar -
Etapa 29 -
1) Viitorul Axintele - C.F. Abatorul Slobozia -
2) Recolta 2008 Gh. Lazar - AS FC Urziceni -
3) Secunda Adincata - ACS Unirea Scanteia -
4) Spicul Colilia - ACF Rapid Fetesti -
5) Victoria Mt. Buzau - C.S. Amara -
6) Spartacus Iazu - Baraganul Ciulnita -
7) ACS Recolta Gh. Doja - C.S Victoria Tandarei -
8) Olimpia Radulesti - Unirea Ion Roata -
Etapa 30 -
1) C.F. Abatorul Slobozia - Olimpia Radulesti -
2) Unirea Ion Roata - ACS Recolta Gh. Doja -
3) C.S Victoria Tandarei - Spartacus Iazu -
4) Baraganul Ciulnita - Victoria Mt. Buzau -
5) C.S. Amara - Spicul Colilia -
6) ACF Rapid Fetesti - Secunda Adincata -
7) ACS Unirea Scanteia - Recolta 2008 Gh. Lazar -
8) AS FC Urziceni - Viitorul Axintele -